Zvolen – Západ krásny 3i byt

161,200 €

Popis

Inzeruje : Súkromná osoba
Typ : Predaj
Stav : Kompletná rekonštrukcia
Lokalita : Západ

Predám (resp. vymením za väčší ) priestranný slnečný 3 izbový prerobený byt na sídlisku Západ na ulici Novozámockej : 3 samostatné nepriechodné izby – obývačka, spálňa, izba s balkónom orientovaným na Juh, vstupná chodba, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a vkusná kuchyňa.

Benefitom je množstvo praktických úložných priestorov – na chodbe, v hlavnej spálni aj obývačke sa nachádzajú kvalitné vstavané skrine na mieru.

Ďalším plusom sú 2-komorové plastové okná.

Výmera bytu s balkónom a pivnicou je 80m2 a má veľmi vyhľadávanú orientáciu oboch spální na juh a kuchyňu a obývačku na sever. Prislúcha k nemu priestranný balkón s novou podlahou aj pivnica.

Pozemky pod bytovým domom sú vysporiadané a preto kúpou tohto bytu samozrejme nadobudnete aj spoluvlastnícky podiel na pozemkoch pod bytovým domom.

Byt sa nachádza v bytovom dome s úplne novým výťahom z 2023 na veľmi príjemnom 3 z 8 poschodí. Dostupný vysokorýchlostný optický internet a Wi-Fi až 1000 Mbitov za sekundu.

V bytovom dome prebehlo viacero rekonštrukcií: zateplenie domu, nová strecha, nový výťah, podlahy, okná a zábradlia v spoločných priestoroch. Mesačné náklady na byt – správca a fond opráv sú len 190€.

Čerešničkou na torte je nielen to, že k bytu môžete využívať spoločné uzamykacie priestory na uloženie kočíkov či bicyklov.
Sídlisko Západ ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: obchodné centrá (Tesco, Billa, Lidl), kaviarne, reštaurácie, škola, škôlky, pošta, autobusová zástavka, zdravotné stredisko, lekáreň. Parkovanie je verejné.

V prípade záujmu pošlem foto resp. ak máte záujem o obhliadku neváhajte ma kontaktovať čo najskôr telefonicky na 0907 828 563

Zdieľanie nám pomáha.

Lokalita

Západ
Top