Pri Bratislave-Lukratívny 5 izbový byt s terasami

399,000 €

Popis

Inzeruje : Súkromná osoba
Typ : Predaj
Stav : Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha v m² : 160
Energie mesačne v € : 400
Lokalita : Villa köz 5, 9552 Dunakiliti

Tento úžasný byt nazaujímavom mieste o rozlohe 160 m2 s dvoma terasami o celkovej ploche 88 m2 sanachádza v prízemí bytového domu so 10 exkluzívnymi bytmi. A kde to vlastne je?V obci Dunakiliti, len 30 km od srdca Bratislavy, na oplotenom pozemku orozlohe 4200 m2.

Prečo si zamilujete tentobyt? Jednoducho, ponúka neskutočné priestory pre pohodlné bývanie. Súčasťou jeveľká obývačka s kuchyňou, rozkladajúca sa na 49,59 m2, kde môžete stráviťrodinné večere alebo nezabudnuteľné chvíle s priateľmi. Odtiaľ je priamyprístup na obrovskú terasu a rozľahlý trávnatý pozemok, ideálny pre rodinnéoslavy, športové hry a nekonečné radovánky s deťmi.

Nezabúdame ani nasúkromie. Pre vaše pohodlie tu máme 4 priestranné spálne s rôznymi rozmermi(viďte pôdorys), ktoré poskytnú dostatok miesta pre celú rodinu. Navyše,nebudete sa musieť deliť o kúpeľne, keďže vám ponúkame dve a navyše aj jedenzáchod pre návštevy.

Na vaše cennosti mámepripravenú aj malú pivnicu o rozlohe 1,5 m2 a ak potrebujete viac parkovacíchmiest, môžete si ich odkúpiť až štyri!

Ale to nie je všetko! Premilovníkov prírody a aktívneho oddychu tu máme neuveriteľné možnosti. Obklopeníprírodou si môžete užívať rôzne vodné športy, rybárčenie, cyklistiku, golf aoddych vo výnimočnom termálnom kúpalisku.

A aby ste sa nemuseli báťchladných dní, kúrenie je riešené podlahovým vykurovaním plynovým kotlom, ktorýposkytuje teplo pre celý obytný dom. Vďaka hrubým stenám až do 50 cm bude vášbyt ideálne izolovaný počas leta aj zimy.

Ak túžite po novomútulnom domove alebo si hľadáte víkendové útočisko s možnosťou aktívnehooddychu, tento 5-izbový byt je pre vás stvorený! Poďte si ho pozrieť a zažitetú pravú harmóniu života!

Zdieľanie nám pomáha.

Lokalita

Villa köz 5, 9552 Dunakiliti
Top