PRENÁJOM 2 izb. ZÁHRADNÍCKA ul. RUŽINOV – MODERNÝ

520 €

Popis

Inzeruje : Realitná agentúra
Typ : Prenájom
Stav : Novostavba
Úžitková plocha v m² : 57
Energie mesačne v € : 660
Lokalita : Záhradnícka

2 izb. NOVOSTAVBA OCTOPUS Ružinov Záhradnícka s garážou KRÁSNY BYT
NL Real ponúka na prenájom 2 izbový byt (51m2) + 6m2 lodžia – v NOVOSTAVBE OCTOPUS na Mraziarenskej/Záhradníckej ulici. Byt je slnečný a nachádza sa 3. poschodí. Byt je kompletne novo-moderne, veľmi krásne a príjemne zariadený. Dostatok úložného priestoru, na chodbe veľká a hlboká 80cm Rolldor skriňa, na chodbe ešte odkladací priestor, v spálni skriňa. Veľmi prakticky vyriešený byt otočený na juho-západnú stranu do tichého vnútro bloku plného zelene. Výborná dostupnosť do centra, nákupných centier a dopravných spojení autom aj MHD v blízkosti aj zastávka električiek. Recepcia s nepretržitou strážnou službou. Obývačka spojená s kuchyňou, logia, oddelená spálňa, kompletne zariadený (manželská posteľ, roztahovací gauč, LCD televízor, práčka mikrovlnka, 2 vstavané skrine, etc.). V kúpeľni sprchový kút.

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom dome. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní, s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU sa vám spustí automaticky na tomto odkaze: http://3dobhliadka.sk/zahradnicka
Mesačné nájomné je 520 eur + zálohovo energie 140,-€.
Cena vrátane energií a poplatkov správcovi je 660,-€.
Možnosť prenajať parkovanie v podzemnej garáži – cena 50,-€
Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii – všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného.
BLIŽŠIE INFORMÁCIE telefonicky 0948 943 349 AK SA NEDOTELEFONUJTE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM. ( na všetky sms a maily reagujeme, ak je však iba zmeškaný hovor a nepríde správa, tak keď aj zavoláme späť väčšinou volajúci nevie na ktorý byt telefonoval – preto prosím napíšte sms. )TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE

Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Zdieľanie nám pomáha.

Lokalita

Záhradnícka
Top