Na predaj pozemok v katastri Lučenec

Popis

Inzeruje : Súkromná osoba
Typ : Predaj
Stav : Pôvodný stav
Úžitková plocha v m² : 4186
Zastavaná plocha v m² : 452
Plocha pozemku v m² : 4638
Lokalita : Parný mlyn 1622

Na predaj pozemok v katastri Lučenec

Ponúkame na predaj pozemok v katastri mesta Lučenec. „Žiť ako navidieku a pritom bývať v meste.“

Na pozemku je záhrada s ovocnými stromami , miestom na sadenie, jedna hospodárska budovas priestorom na senník, chovanie hospodárskych zvierat, priestorom nauskladnenie poľnohospodárskych strojov, murovaný kurník a obytná budova sošiestimi izbami, kuchyňou, kúpeľnou. Všetky budovy sú postavenéz kvalitných pálených tehál. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Odpadje riešený septikom. Elektrika je zavedená v obidvoch budovách. Obytnábudova je čiastočne podpivničená kde je čerpadlo na vodu a miesto naskladovanie vína , zeleniny a podobne. Pozemok sa nachádza na adrese Parnýmlyn v bezprostrednej blízkosti občianskej vybavenosti. Pošta, škola,zdravotnícke stredisko je do 10 minút chôdzou. Zastávka mestskej hromadnejdopravy je do 5 minút. V  blízkosti jenákupné miesto STOP-SHOP. Prístupová cesta je asfaltová. Medzi obytnou budovoua cestou je kvetinová záhradka. Okolie je nádherné a úplne tiché,kľudné. Do  10 minút  sa viete dostať na Lučenskú priehradu , ktoráje teraz po oprave veľmi vyhľadávaným miestom na relax, prechádzky, kúpanie,rybolov…

Pozemok je vhodný na kľudné bývanie so sebestačným pestovanímvlastného ovocia, zeleniny, dostatočným priestorom na chovanie hydiny prípadnedobytka a priestorom na vlastné nápady .

Tiež je vhodný ako investícia na rozpredanie na stavebné pozemkyvzhľadom na svoju veľkosť a umiestnenie v blízkosti mestaa Lučenskej priehrady. Vzhľadom na svoje umiestnenie je pozemok vhodný ajako miesto pre sídlo firmy, skladové priestory ….

Záhrada: 2 522  Výmera v  m²

Zastavaná plocha a nádvorie:1 664  m²

 

2522+1664+452 =     4 638m² spoluvšetko

Info : 0908 527444  prípadne    mail:sasiklaci@gmail.com      Cena dohodou

Zdieľanie nám pomáha.

Lokalita

Parný mlyn 1622
Top