Popis

Inzeruje : Realitná agentúra
Typ : Predaj
Stav : Novostavba
Úžitková plocha v m² : 238
Zastavaná plocha v m² : 197
Plocha pozemku v m² : 773
Lokalita : Veľká Lomnica

EXCLUSIVE REAL ponúka „EXKLUZÍVNE“ na predaj novostavbu luxusného rodinného ZRUBU vo Veľkej Lomnici (okres Kežmarok) mimo centra obce v tesnej blízkosti golfového areálu Black Stork Golf Resort. 

Uvedená nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2014 a postavená renomovanou spoločnosťou „DREVODOM RAJEC“.
K zrubu prislúcha rovinatý pozemok s výmerou 773 m2, úžitková plocha vrátane zastrešenej terasy a prekrytej verandy je 238 m2, plochy nezastrešených terás majú výmeru 38 m2 a plocha zrubového skladu so zastrešením vírivky je 20 m2.
Dispozícia:- prízemie: vstupné zádverie, technická miestnosť, hosťovská toaleta, sauna + sprchovací kút, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s nádherným kameninovým krbom, spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou, prestrešená terasa + dve nezastrešené terasy (všetky s luxusným úplne novým vonkajším sedením)- poschodie: galéria, v rámci ktorej je vytvorená pracovňa (s jedinečným výhľadom na štíty Vysokých Tatier) s oddychovou zónou, dve spálne so šatníkom, kúpeľňa s toaletouZrub je postavený na betónových základoch, obvodové steny sú z masívnej guľatiny, krytina strechy je z betónovej škridly zn. BRAMACK.
Podlahy sú drevené, dvere v celom objekte z dreveného masívu, okná drevo a hliník s izolačným trojsklom.
V celej nehnuteľnosti je teplovodné podlahové vykurovanie s plynovým kotlom, svetelná elektroinštalácia, rozvod vody z verejného vodovodu a verejná kanalizácia. Ponúkaný zrub je kompletne zariadený TOP luxusným nábytkom (prevažne zo zahraničia) a využiteľný celoročne, takže noví majitelia ho môžu plnohodnotne využívať bez akýchkoľvek ďalších investícií.
Podobných nehnuteľností je ako šafranu a sú vyhľadávané mnohými klientmi, preto v tejto chvíli máte jedinečnú možnosť ju vlastniť. Dalo by sa tu o nej písať ešte dlhé slohy, ale bolo by to zbytočné, pretože je najlepšie ju raz uvidieť, ako o nej niekoľko krát čítať a prezerať fotografie. 

Preto, ak máte seriózny záujem, kontaktujte ma prosím výlučne telefonicky, na email nereagujem. Ďakujem za pochopenie a teším sa na spoločné obhliadky.
Pôdorys zašlem po telefonickom vyžiadaní. Cena dohodou.

Zdieľanie nám pomáha.

Video

Lokalita

Veľká Lomnica
Top