Investičný Apartmán v Bulharsku

168,000 €

Popis

Inzeruje : Firma
Typ : Predaj
Stav : Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha v m² : 70.3
Lokalita : ul. "Chernomorska" N 44, 8250 Obzor, Bulharsko

Tento apartmán má rozlohu 70,3 m2. Skladá sa zo vstupnej haly, spálne, obývacej izby s jedálňou, kuchyne, kúpelne s toaletou a terasy. Nachádza sa v F bloku Obzor Beach Rezortu. Okná a terasa sú orientované na juh. Momentálne sa apartmán predáva za cenu 168 000 EUR. Pri tomto apartmáne je cena za meter štvorcový 2390 EUR.

Služby rezortu:
Reštaurácie & Pool Bar – Reštaurácia, steak house a BBQ Tropicana Bar
Bazény a SPA rezort – V rezorte nájdete 5 veľkých a 4 detské bazény
Aktivity a relax – 3 konferenčné miestnosti, fitness centrum, plážový volejbal, minigolf, kaderníctvo, masáže, pedikúra a sauny
Parkovanie – V rezorte sa nachádza 50 parkovacích miest za skvelú cenu
Úschova v trezore – Možnosťť mať vlastný trezor v apartmáne
Aktivity pre deti – 2 detské ihriská, detské bazény, mini klub, mini disco

Investičná príležitosť – Výhodou kúpy týchto apartmánov je, že nemusíte takmer nič riešiť. My zabezpečíme kompletný právny servis, prepis apartmánov, úpravu cien a asistenciu pri prehliadkach prípadných záujemcov. Od vyzdvihnutia na letisku, cez prehliadku, ubytovanie, komunikáciu a prenájom aj počas sezóny aj mimo. Cena prenájmu počas sezóny sa pohybuje okolo 130 Eur za noc, čo priemerne za 4 mesiace vychádza na 11 600 Eur pasívneho príjmu počas tohoto obdobia.

Výhodou týchto apartmnánov je, že Bulharsko bude od januára 2024 konvertovať na Euro. To zapríčiní nárast cien nehnuteľností v krajine! Adresa: ul. „Chernomorska“ N 44, 8250 Obzor, Bulharsko.

V prípade akýchkoľvek otázok mi určite napíšte alebo zavolajte a rád Vám pomôžem.   

Zdieľanie nám pomáha.

Lokalita

ul. "Chernomorska" N 44, 8250 Obzor, Bulharsko
Top