Brokoffova residence Poprad Spišská Sobota

Popis

Inzeruje : Súkromná osoba
Typ : Predaj
Stav : Developerský projekt
Úžitková plocha v m² : 125
Plocha pozemku v m² : 184
Lokalita : Poprad Brokoffova

Tento výnimočný pohľad na Vysoké Tatry je autentický a fotený z miesta Brokoffova residence v Poprade v časti Spišská Sobota. Túžite po tomto jedinečnom exkluzivnom každodennom a garantovanom výhľade z Vášho domu na Vysoké Tatry a chcete bývať v rodinnom dome pod Vysokými Tatrami v Poprade?
Ak áno, je tu pre Vás predpredaj 19 rezidenčných dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov v „Brokoffova residence“ s exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry v historickej mestskej časti Spišská Sobota v meste Poprad na ulici Brokoffova. Podlahová plocha všetkých domov je 125 m2. Pozemky sú o celkovej rozlohe 2x o 265 m2, 15x o 184 m2, 1x o 307 m2, 1x o 315 m2. Domy sa budú nachádzať v uzavretej rezidencii, s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry a s výbornou občianskou vybavenosťou v jej okolí, neďaleko historického centra Spišskej Soboty.
V cene tehlového holodomu bude napr. optický internet, veľké hliníkové tepelno-izolačné okná, tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, zelená strecha so svetlíkom, predpríprava na fotovoltaiku a autonabíjačku, 2 parkovacie miesta pred každým domom, oplotenie a dokončený exteriér domu.
Stav realizacie: čakáme na vydanie územného rozhodnutia, prijímame rezervácie na kúpu domov
Začiatok výstavby: v prvej polovici roku 2024.
Cena domu je od 340.000,- Eur – cena platí pre domy s celkovou rozlohou pozemku 184 m2.
Chcete si splniť sen o bezpečnom, modernom, ekologickom a krásnom bývaní pod Vysokými Tatrami s exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry, potom ste ho našli v Brokoffova residence.
Ak máte záujem o kúpu domu a bližšie informácie môžete ma kontaktovať telefonicky na 0910143270 príp. emailom
dusanhrabkovsky@gmail.com.

Zdieľanie nám pomáha.

Lokalita

Poprad Brokoffova
Top